Bukartam pieticīgs spēles laiks, ”Ridera” nonāk soļa attālumā no pusfināla

Viena panākuma attālumā no iekļūšanas Čehijas Ekstralīgas pusfinālā šovakar nonāca Latvijas izlases uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera”, kas ceturtdaļfināla piektajā spēlē mājās ar minimālo 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) apspēlēja Brno “Kometa”.

Pirmās divas trešdaļas noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet pēdējā trešdaļā mājinieki izrāva uzvaru. Vienīgie vārti tika gūti mača 47. minūtē. Pateicoties šim panākumam, ”Ridera” šovakar sērijā panāca 3-2.

Bukarts šoreiz laukumā pavadīja vien 11 minūtes un 19 sekundes, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu metienu, pielietojot vienu spēka paņēmienu un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases uzbrucējs regulārajā sezonā 52 spēlēs izcēlās ar 21 vārtu guvumu un 26 rezultatīvām piespēlēm. Trijos aizvadītajos Play-off mačos Bukarts ir atzīmējies ar vienu precīzu metienu.

Sērijas sestā spēle paredzēta 27. martā (pulksten 18:00). Tā notiks “Kometa” skatītāju klātbūtnē.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga