Bukarta “Ridera” sīvā cīņā Čempionu līgā piekāpjas Šveices komandai

Čempionu hokeja līgas ceturtdaļfināla spēlē uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Čehijas komanda Vitkovices “Ridera” viesos ar rezultātu 1:2 (1:2, 0:0, 0:0) piekāpās Rapersvīlas “Jona Lakers” no Šveices.

Visi vārti tika gūti pirmajā periodā. Otrajā minūtē “Ridera” uzbrucējs Marsels Barinka atklāja rezultātu. 14. minūtē Natans Vorduā panāca izlīdzinājumu. Trīs minūtes vēlāk zviedrs Viktors Rasks realizēja vairākumu un izvirzīja “Jona Lakers” vadībā, atnesot uzvaru.

Šajā spēlē Bukarts uz ledus atradās gandrīz 18 minūtes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem.

Bukarts astoņās Čempionu līgas spēlēs guvis divus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

Komandas otro sērijas maču aizvadīs “Ridera” laukumā 12. decembrī.

Sērijas uzvarētājs tiek noskaidrots pēc kopējā gūto vārtu skaita aizvadītās divās spēlēs. Ja rezultāts pēc divām spēlēm ir neizšķirts, tiek nozīmēta bullīšu sērija.