Bļugers spēlē pašaizliedzīgi, “Penguins” izcīna punktu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” viesos ar rezultātu 1:2 (1:1, 0:0, 0:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Ņūdžersijas “Devils” vienībai.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 26 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja trīs pretinieku metienus, uzvarēja 40% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jau pirmā perioda 56. sekunē “Devils” uzbrucējs Džeks Hjūzs atklāja mača rezultātu, bet septītajā minūtē “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs panāca izlīdzinājumu.

Otrajā un trešajā trešdaļā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet papildlaikā “Devils” aizsargs Dagijs Hamiltons izrāva uzvaru savai komandai ar vārtu guvumu vairākumā.

Tristans Džarijs atvairīja 23 no 25 “Devils” raidījumiem, bet Vīteks Vanečeks apstādināja 25 no 26 “Penguins” metieniem.

Bļugers šosezon 31 spēlē guvis vienus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, bet “Penguins” ar 54 punktiem 46 mačos atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Bļugera “Penguins” 25. janvārī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Floridas “Panthers” vienību.