Bļugers gūst vārtus, “Golden Knights” notur pārsvaru un izcīna uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Vegasas “Golden Knights” viesos ar rezultātu 4:3 (2:0, 2:2, 0:1) uzvarēja Vankūveras “Canucks” vienību.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 16 sekundes, guva vārtus, divreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu, uzvarēja 75% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Golden Knights” uzbrucējs Fils Kesels atklāja mača rezultātu, bet 13. minūtē Railijs Smits dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas astotajā minūtē J.T. Millers realizēja soda metienu un vienus vārtus atguva, bet 11. minūtē Teodors Bļugers no asa leņķa izdarīja metienu pa vārtiem un guva vārtus.

Otrā perioda 13. minūtē J.T. Millers guva savus otros vārtus mačā, bet Pāvels Dorofejevs 18. minūtē atjaunoja “Golden Knights” divu vārtu pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 12. minūtē Fils Di Džuzepe samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču Bļugera komandai izdevās noturēties līdz beigām un izcīnīt uzvaru.

Džonatans Kviks atvairīja 32 no 35 “Canucks” metieniem, bet Tečers Demko tika galā ar 23 no 27 “Golden Knights” raidījumiem.

Bļugers šosezon 55 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis 11 rezultatīvas piespēles. Vegasā desmit spēlēs uzbrucējam jau divi vārtu guvumi un trīs piespēles.

“Golden Knights” ar 94 punktiem 71 mačā atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē, bet “Canucks” ar 67 punktiem 70 cīņās ierindojas 12. pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamā spēle Bļugera “Golden Knights” 24. martā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika viesos pret Kalgarī “Flames” vienību.