Bļugeram “-1”, “Golden Knights” turpina uzvarēt (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Vegasas “Golden Knights” viesos ar rezultātu 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) uzvarēja Sentluisas “Blues” vienību.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 31 sekundi, pa vārtiem nemeta, uzvarēja 29% iemetienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Golden Knights” uzbrucējs Viljams Karlsons atklāja mača rezultātu, bet 14. minūtē Jakubs Vrana vairākumā panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas 28. sekundē Džonatans Maršeso atjaunoja “Golden Knights” pārsvaru, bet trešajā minūtē Maikls Amadio to dubultoja.

Vēlāk periodā Džordans Kairu samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Tailers Pitliks izlīdzināja rezultātu.

Trešās trešdaļas sestajā minūtē Pāvels Dorofejevs tomēr spēja vēlreiz izvirzīt vadībā “Golden Knights”, bet septiņas sekundes pirms pamatlaika beigām Alekss Pietrandželo ieraidīja ripu tukšos “Blues” vārtos un pielika punktu mačam.

Jirži Patera atvairīja 30 no 33 “Blues” metieniem, bet Džordans Biningtons tika galā ar 26 no 30 “Golden Knights” raidījumiem.

Bļugers šosezon 51 spēlē guvis divus vārtus un atdevis 11 rezultatīvas piespēles. Vegasā sešās spēlēs uzbrucējam trīs piespēles.

“Golden Knights” uzvarējuši sešas no pēdējām septiņām spēlēm un ar 88 punktiem 67 mačos atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē. Tikmēr “Blues” ar 63 punktiem 66 cīņās ierindojas 11. pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamā spēle Bļugera “Golden Knights” 15. martā plkst. 1:00 pēc Latvijas laika viesos pret Filadelfijas “Flyers” vienību.