Bļugera “Penguins” sausais panākums (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” viesos ar rezultātu 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) uzvarēja Vinipegas “Jets” vienību.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 15 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ne pirmajā, ne otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā perioda 53. sekundē mača rezultātu atklāja “Penguins” uzbrucējs Džeisons Zukers.

Trešā mača nogriežņa 19. minūtē Braiens Rasts palielināja Pitsburgas komandas pārsvaru līdz divām ripām, bet četras sekundes pirms mača beigām Džeiks Gencels ieraidīja ripu tukšos vārtos.

Tristans Džarijs atvairīja visus 32 “Jets” metienus, bet Konors Helebaks tika galā ar 29 no 31 “Jets” raidījuma

Bļugeram šosezon trīs spēlēs viena rezultatīva piespēle, bet “Penguins” ar 18 punktiem 19 spēlēs atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Penguins” 21. novembrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika viesos pret Čikāgas “Blackhawks”.