Bļugera “Penguins” pārtrauc sešu zaudējumu sēriju (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” viesos ar rezultātu 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) uzvarēja Arizonas “Coyotes” vienību.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 25 sekundes, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 71% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda sestajā minūtē mača rezultātu atklāja “Coyotes” vienības uzbrucējs Berets Heitons. Tie gan bija vienīgie Arizonas kluba vārti šajā spēlē.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Džeiks Gencels panāca izlīdzinājumu, bet desmitajā minūtē Gencels izvirzīja vadībā “Penguins”.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Džeisons Zukers dubultoja Bļugera kluba pārsvaru, bet 19. minūtē Džefs Kārters ar precīzu metienu tukšos vārtos pielika punktu mačam.

Keisijs Desmits tika galā ar 23 no 24 “Coyotes” metieniem, bet Karels Vejmelka tika galā ar 24 no 27 “Penguins” raidījumiem.

Bļugers šosezon 23 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, bet “Penguins” ar 46 punktiem 39 mačos atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Bļugera “Penguins” 11. janvārī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Vankūveras “Canucks” vienību.