Bļugeram aktīvs sniegums, “Penguins” piekāpjas tiešajiem konkurentiem (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” viesos ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos piekāpās Vašingtonas “Capitals” vienībai.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un septiņas sekundes, izdarīja divus metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda septītajā minūtē vairākumā mača rezultātu atklāja “Capitals” kapteinis Aleksandrs Ovečkins, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Dentons Hainens panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Markuss Johansons vēlreiz deva priekšrocību Vašingtonas klubam, bet Braiens Rasts 13. minūtē izlīdzināja rezultātu.

Papildlaikā komandas vārtus neguva, bet pēcspēles metienos Jevgēņija Kuzņecova un Niklasa Bekstrema vārti nodrošināja uzvaru mājiniekiem.

Keisijs Desmits atvairīja 43 no 45 “Capitals” raidījumiem, bet Dārsijs Kempers apstādināja 35 no 37 “Penguins” metieniem.

Bļugers šosezon 33 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, bet “Penguins” ar 57 punktiem 48 mačos atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Bļugera “Penguins” 29. janvārī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Sanhosē “Sharks” vienību.