Bindulis iemet pirmos vārtus sezonā, rezultatīvi arī Bukarts un Sotnieks

Čehijas Ekstralīgā šovakar aizsarga Kristofera Binduļa un uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Česke Budejovices ”Motor” apspēlēja Kārļa Čukstes pārstāvēto Tršinecas “Ocelari” ar 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) bullīšos.

Bindulis atzīmējās ar vārtu guvumu. Tie ir ne tikai Binduļa pirmie vārti šosezon, bet arī pirmais punkts pēc 14 spēlēm. Viņš otrā perioda beigās panāca izlīdzinājumu.

Bindulis nospēlētajās 19 minūtēs un 49 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, divus metienus bloķēja un pielietoja trīs spēka paņēmienus. Dzierkals nospēlētajā 21:15 minūtē veica divus un bloķēja vienu metienu. Savukārt, Čukste 18 minūtēs bloķēja un veica pa vienam metienam, pabeidzot maču ar negatīvu lietderību “-1”.

Citā mačā Roberts Bukarts rezultatīvi asistēja Vitkovices “Ridera” uzvarā ar 5:3 (1:1, 3:1, 1:1) pret trīs Latvijas izlases aizsargu – Ralfa Freiberga, Jāņa Jaka, Kristapa Zīles – pārstāvēto Litvinovas “Verva”.

Bukarts uz ledus atradās 19:09 minūtes, izceļoties tikai ar rezultatīvu piespēli. Freibergs spēli izlaida diskvalifikācijas dēļ, Zīle 19:51 minūtēs pielietoja divus spēka paņēmienus, taču Jaks 19 minūtēs un 5 sekundēs četras reizes apdraudēja pretinieku vārtus un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Jakam no sākuma protokolā tika ierakstīta rezultatīva piespēle, taču vēlāk tā tika dzēsta.

Aizsargs Kristaps Sotnieks viņa un Oskara Cibuļska pārstāvētās Kladno “Rytiri” zaudējumā ar 2:6 (1:3, 0:0, 1:3) Pardubices “Dynamo” atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Sotnieks asistēja pirmajā “Rytiri” vārtu guvumā. Nospēlētās 16:55 minūtēs Sotnieks bloķēja trīs metienus, pabeidzot maču ar pozitīvu lietderību “+1”. Cibuļskis uz ledus atradās gandrīz 21 minūti, trīsreiz meta pa vārtiem un pabeidza spēli ar “-1”.

Liberecas “Bili Tygri” ar Uvi Balinski sastāvā piekāpās Hradecrāloves “Mountfield” ar 3:6 (0:1, 1:2, 2:3). Balinskis 18:40 minūtēs bloķēja vienu metienu, pielietoja spēka paņēmienu un pabeidza maču ar “-1”.