Balcers turpina spēlēt lieliski – 1+1 pārliecinošā uzvarā (VIDEO)

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Šveices hokeja līgas (NL) komanda Cīrihes “Lions” ar rezultātu 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) mājās apspēlēja Denisa SmirnovaEHC Kloten” vienību.

Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 45 sekundes, guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, trīs reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta pozitīvu ar lietderības koeficientu “+1”.

Vārtus Latvijas izlases uzbrucējs guva pirmā perioda ceturtajā minūtē, atklājot mača rezultātu. Ar piespēli hokejists izcēlās pirmās trešdaļas 11. minūtē, asistējot Derekam Grantam, kurš panāca rezultātu 2:0.

Balcers šosezon astoņās spēlēs ticis pie četriem vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm, bet “Lions” ar 20 punktiem astoņos mačos ierindojas pirmajā vietā līgā.

Smirnovs joprojām dziedē potītes savainojumu un šosezon laukumā vēl nav devies. “EHC Kloten” ar septiņiem punktiem septiņās cīņās ierindojas 12. vietā līgā.

Citā mačā Oskara Lapinska Langnavas “Tigers” ar rezultātu 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0) viesos pēcspēles metienos uzvarēja “EHC Biel” vienību.

Lapinskis šajā spēlē uz laukuma pavadīja 11 minūtes un 41 sekundi, vienu reizi meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon septiņos mačos ar rezultativitāti nav izcēlies, bet “Tigers” šajā sezonā septiņos spēlēs nopelnījuši piecus punktus un atrodas pēdējā, 14. vietā līgā.