Balcera klubs izcīna uzvaru pār Ķēniņa un Punnenova komandu

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Šveices hokeja līgas (NL) komanda Cīrihes “Lions” ar rezultātu 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) viesos apspēlēja Ronalda Ķēniņa un Ivara Punnenova “HC Lausanne” vienību.

Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 38 sekundes, divas reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta neitrālu ar lietderības koeficientu.

Tikmēr Ķēniņš šajā spēlē desmit minūtēs un 14 sekundēs nopelnīja četras soda minūtēs un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu, bet Punnenovs atradās rezervē.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 16. minūtē “Lions” uzbrucējs Dereks Grants mazākumā atklāja mača rezultātu.

19. minūtē Kriss Baltisbergers dubultoja viesu pārsvaru, bet 37 sekundes vēlāk Lorenss Piluts vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa 19. minūtē Juho Lammiko pielika punktu mačam ar precīzu metienu tukšos mājinieku vārtos.

Balcers šosezon septiņās spēlēs ticis pie trīs vārtu guvumiem un trim rezultatīvām piespēlēm.

Punnenovs šajā sezonā četrās cīņās apstādinājis 86,0% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,26 ripas.

Ķēniņš divās NL spēlēs pie punktiem nav ticis. Trīs spēlēs ar SL klubu Martiņjī “HCV Red Ice” hokejists guvis vienus vārtus un atdevis vienu piespēli.

“Lions” ar 17 punktiem septiņās spēlēs ierindojas pirmajā vietā līgā, bet “HC Lausanne” šajā sezonā astoņos mačos nopelnījuši 13 punktus un atrodas trešajā vietā līgā.