Andersons un Melnalksnis Šveicē 1/4 finālu sāk rezultatīvi

Šovakar Šveices pēc spēka otrajā līgā (SL) tika aizvadīti pirmie izslēgšanas spēļu mači, un laukumā devās vairāki latviešu hokejisti.

“La Chaux-De-Fonds” (1.) – EHC “Winterthur” (8.). Sērijā 1-0.

Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” savās mājās ar 4:1 uzvarēja Vintertūras klubu.

Andersons spēlēja pirmajā maiņā un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs spēlēja 16 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus. Smons šim mačam nebija pieteikts.

EHC “Olten” (3.) – HC “Thurgau” (6.). Sērijā 1-0.

Riharda Melnalkšņa EHC “Olten” savā laukumā ar rezultātu 6:1 sagrāva Tūrgavas komandu.

Melnalksnis spēlēja trešajā maiņā un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Uzbrucējs laukumā pavadīja 13 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, bloķēja divus metienus, kā arī nopelnīja koeficientu “+2”.

Kīsnahtas “Lions” (4.) – HC “Sierre” (5.). Sērijā 1-0.

Naura Sējēja Kīsnahtas “Lions” savās mājās tikās ar “Sierre” klubu un uzvarēja ar 7:5.

Sējējs spēlēja trešajā maiņā un aizvadītajā spēlē laukumā pavadīja 16 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, kā arī bloķēja četrus pretinieku metienus.

Jāpiebilst, ka par pārsteigumu parūpējās EHC “Visp” komanda, kas kā regulārās sezonas 7. stiprākā pirmajā spēlē ar 2:1 viesos pārspēja otrās vietas īpašnieci EHC “Basel”.