Andersons rezultatīvs latviešu derbijā, Cjunska un Ķēniņa komanda samet 11 vārtus

Šveices pēc spēka 2. līgas spēlēs šovakar laukumā devās septiņi Latvijas hokejisti.

Latviešu hokejistu Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” savā laukumā ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) apspēlēja uzbrucēja Riharda Melnalkšņa pārstāvēto EHC Olten”.

Andersons nospēlētajās 19:19 minūtēs atdeva rezultatīvu piespēli, piecas reizes meta pa vārtiem, iekrāja divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Tikmēr Smons 12 minūtēs un 23 sekundēs bloķēja vienu metienu, pametot laukumu ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon 11 spēlēs Andersons sakrājis 12 (4+8) punktus, bet Smons atdevis divas piespēles.

Melnalksnis uz ledus atradās 14:29 minūtes, uzvarot piecus no desmit iemetieniem.

Uzbrucēja kontā 11 mačos viena rezultatīva piespēle.

Andersona un Smona komanda ar 23 punktiem 11 spēlēs ieņem 1. vietu līgā, kamēr Oltenas vienība ierindojas priekšpēdējā, 9. vietā ar 12 punktiem 11 spēlēs.

“La Chaux-De-Fonds” nākamo maču aizvadīs 22. oktobrī pret divu latviešu Kūsnahtas “Lions”, taču Melnalkšņa “EHC Olten” spēkosies ar Belinconas “Snakes”.

Aizsarga Naura Sējēja un uzbrucēja Rodžera Bukarta pārstāvētā Kūsnahtas “Lions” ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) pārspēja “EHC Visp”.

Sējējs 16 minūtēs un 41 sekundē bloķēja divus metienus, vienreiz pats meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderību “+1”.

Bukarts uz ledus atradās par septiņām sekundēm mazāk, trīsreiz metot pa vārtiem un pametot laukumu ar pozitīvu lietderību “+1”.

Šosezon Sējējs 11 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu piespēli, kamēr Bukarts deviņos mačos ticis pie vārtu guvuma un trīs piespēlēm.

Abu latviešu komanda ar 11 spēlēs iekrātiem 16 punktiem ieņem 7. pozīciju.

“Lions” nākamais mačs paredzēts 22. oktobrī pret Andersona un Smona “La Chaux-De-Fonds”.

Visbeidzot HC Sierre“ ar Robertu Cjunski, bet bez Ronalda Ķēniņa sastāvā sagrāva Darela Dukura EHC Chur” ar rezultātu 11:4 (5:2, 5:1, 1:1).

Cjunskis 11:38 minūtēs bloķēja divus metienus, vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja vienīgo iemetienu un iekrāja astoņas soda minūtes.

Ķēniņš izlaidis pēdējās divas Sjēras komandas spēles.

Šosezon Ķēniņš septiņās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu piespēli, taču Cjunskis desmit spēlēs izcēlies ar diviem vārtiem.

Tikmēr Dukurs 18 minūtēs un 32 sekundēs veica trīs metienus pa vārtiem, divus bloķēja, uzvarēja 9 no 19 iemetieniem un iekrāja negatīvu lietderību “-1”.

Dukura kontā 11 mačos seši punkti (3+3) – trešais labākais rādītājs komandā.

Pēc aizvadītām 11 spēlēm Sjēras komanda ar 22 punktiem ieņem 3. vietu, taču “EHC Chur” ar 14 punktiem – 8. vietu.

Abām komandām nākamais mačs paredzēts 22. oktobrī, kad “HC Sierre” viesosies pie “EHC Winterthur”, bet “EHC Chur” uzņems “EHC Basel”.