Tralmakam divi punkti AHL mačā, Mitenam neveiksmīga spēle

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārajā čempionātā Eduarda Tralmaka pārstāvētā Providensas “Bruins” komanda viesos piekāpās Bridžportas “Islanders” ar rezultātu 2:3 (2:1, 0:1, 0:1).

Pirmās trešdaļas 12. minūtē mača rezultātu pēc Eduarda Tralmaka piespēles atklāja Providensas “Bruins” uzbrucējs Džastins Brazo, bet 14. minūtē Otto Koivula izlīdzināja rezultātu.

16. minūtē Eduards Tralmaks guva vārtus un vēlreiz spēja izvirzīt vadībā Providensas komandu.

Kriss Terijs otrās trešdaļas astotajā minūtē atkal panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo, bet trešā mača nogriežņa pēdējā minūtē Terijs guva uzvaras vārtus Bridžportas vienības labā.

Tralmaks šosezon Providensas “Bruins” rindās aizvadījis 48 spēles, guvis 13 vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles, kā arī izcēlies ar otro labāko lietderības koeficientu komandā “+21”.

“Bruins” ar 72 punktiem 61 spēlē atrodas trešajā vietā Atlantijas divīzijā, bet “Islanders” ar 67 punktiem 66 cīņās ierindojas sestajā vietā Atlantijas divīzijā.

Citā mačā Mareka Mitena pārstāvētā Jūtikas “Comets” vienība ar rezultātu 1:4 (0:4, 1:0, 0:0) viesos piekāpās Belevilas “Senators” komandai.

Mitens tika nomainīts jau piektajā mača minūtē, jo ātri ielaida trīs vārtus pēc kārtas. Latvijas vārtsargs tika galā vien ar trim no sešiem metieniem. Mitena vietā stājās Akira Šmits un atvairīja 22 no 23 metieniem.

Belevilas “Senators” šosezon 62 spēlēs nopelnījuši 70 punktus un ierindojas sestajā vietā Ziemeļu divīzijā, bet Jūtikas “Comets” ar 86 punktiem 64 mačos ir pirmie Ziemeļu divīzijā.