”Zemgale/LLU” vēlreiz sakauj Rīgas ”Dinamo”

Sauso uzvaru Optibet hokeja līgā (OHL) šodien svinēja OHL aizvadītās sezonas čempione “Zemgale/LLU”, kas viesos ar 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) sakāva Rīgas ”Dinamo” un sagādāja pretiniekiem otro zaudējumu pēc kārtas.

Artūrs Karaša 35. minūtē atklāja mača rezultātu. Trešā perioda ievadā, gūstot vārtus skaitliskajā mazākumā, Rainers Dārziņš dubultoja ”Zemgale/LLU” pārsvaru, bet 51. minūtē Roberts Petrovičs panāca pārliecinošo 3:0 un uzstādīja spēles gala rezultātu.

Uzvarētāju rindās pa diviem punktiem sakrāja Dārziņš (1+1) un Artūrs Homjakovs (0+2). Tikmēr vārtos nepārspēts palika Ēriks Vītols, kurš atvairīja visus 13 pretinieku izdarītos metienus.

Abām komandām šī bija otrā tikšanās reize šajā nedēļā. Atgādināsim, ka iepriekšējā savstarpējā spēlē ”Zemgale/LLU” bija pārāka ar 8:2.

Rīgas ”Dinamo”, neskatoties uz divām piedzīvotajām neveiksmēm pēc kārtas, ar 17 mačos izcīnītiem 27 punktiem joprojām saglabā otro vietu OHL kopvērtējumā. Tiesa jelgavnieki rīdziniekiem jau min uz papēžiem – ”Zemgale/LLU” 14 spēlēs ieguvusi 24 punktus.

Dinamiešiem nākamais mačs paredzēts 16. novembrī, kad pulksten 19:00 viesos būs jātiekas ar HS ”Rīga”. Savukārt jelgavnieki nākamo spēli OHL aizvadīs vien 22. novembrī, pulksten 19:30 uzņemot ”DLSS/Dinaburga”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF