”Zemgale/LLU” sagrauj Rīgas ”Dinamo”

Optibet hokeja līgā (OHL) Arta Ābola vadītā “Zemgale/LLU” šovakar viesos ar 8:2 (2:1, 2:0, 4:1) sagrāva Rīgas ”Dinamo” un pārtrauca pretinieku četru uzvaru sēriju.

Artūrs Homjakovs pirmās trešdaļas vidū izvirzīja ”Zemgale/LLU” vadībā, bet pēc 45 sekundēm Sandis Grīnbergs atjaunoja uz tablo līdzsvaru (1:1). Pirmā perioda izskaņā Ričards Bernhards gan atguva viesiem minimālu pārsvaru – 2:1.

Otrajā trešdaļā, pateicoties Roberta Petroviča un Artūra Karašas precīzajiem metieniem, Ābola vadītā komanda panāca jau 4:1. 46. minūtē Rainers Dārziņš vēl vairāk nostiprināja jelgavnieku pārsvaru (5:1), bet dažas minūtes vēlāk pieredzējušais Edijs Brahmanis, realizējot soda metienu, samazināja rezultāta starpību – 2:5.

Rīgas ”Dinamo” atlikušajā laikā neizdevās atgriezt intrigu un pietuvoties tuvāk pretiniekiem. Notika pretējais – ”Zemgale/LLU” pamatlaika pēdējās piecās ar pusi minūtēs guva vēl trīs vārtus – 8:2. Otro reizi mačā izcēlās Homjakovs un Petrovičs, bet pirmoreiz precīzs bija Gustavs Millers.

Uzvarētāju rindās ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Homjakovs. Tāpat trīs punktus nopelnīja arī Bernhards, kura kontā viens precīzs metiens un divas rezultatīvas piespēles.

Rīgas ”Dinamo” ar 16 spēlēs izcīnītiem 27 punktiem ieņem otro vietu OHL kopvērtējumā, bet ”Zemgale/LLU” ar 13 mačos iegūtiem 22 punktiem ierindojas trešajā pozīcijā.

Abas komandas 5. novembrī (pulksten 13:00) vēlreiz mērosies ar spēkiem savā starpā.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF