“Zemgale/LLU” sagrauj “Dinamo” teju 200 soda minūšu spēlē un sasniedz finālu

Optibet hokeja līgā (OHL) šodien tika noskaidrota otrā fināliste. Par to kļuva Latvijas čempione 2021./22. gada sezonā – Jelgavas “Zemgale/LLU”, kas izbraukumā ar 10:3 (4:0, 4:1, 2:2) sagrāva Rīgas “Dinamo”.

Sērijā līdz četrām uzvarām jelgavnieki pārliecinoši uzvarēja 4-0.

“Zemgale”/LLU OHL finālu sasniedza ceturto reizi kopš 2018. gada.

“Zemgale”/LLU sastāvā divus vārtus guva Rainers Rullers, Artūrs Karaša, Patriks Seilis, taču pa vienam precīzam metienam Gustava Millera, Gata Gricinska, Kaspara Ziemiņa, Kristapa Roķa kontos. Jelgavnieku vārtsargs Ēriks Vītols atvairīja desmit pretinieku raidījumus no 13.

“Dinamo” rindās ar vārtu guvumiem izcēlās aizsargs Iļja Grekovs, uzbrucēji Renārs Cipruss un Martins Lavrovs. Rīdzinieku vārtsargs Ralfs Pilsētnieks tika galā ar 46 no 56 metieniem.

Spēles otrā trešdaļa izvērtās noraidījumiem bagāta. Vairāki hokejisti izvicināja dūres, un saņēma kopumā 157 soda minūtes. Trešajā periodā Lavrovs saņēma 5+20 par sitienu galvas un kakla rajonā. Kopumā šajā spēlē “Dinamo” saņēma 137 soda minūtes, taču “Zemgale/LLU” – 59.

5+20 noraidījumus līdz spēles beigām saņēma – “Dinamo” hokejisti Roberts Potapenko, Gusts Jegorovs, Kirils Tambijevs un Ņikita Priede, kā arī “Zemgale/LLU” spēlētāji Ričards Rihards Fomins, Gustavs Millers un Gustavs Millers.

Finālā jelgavnieki spēkosies ar regulārā čempionāta uzvarētāju “Mogo/LSPA”. Pirmā finālspēle notiks 28. martā.