“Zemgale/LLU” iemet deviņas ripas un atkal apkauno “Dinamo”

Šovakar trešajā Optibet hokeja līgas (OHL) pusfināla mačā “Zemgale/LLU” komanda ar rezultātu 9:1 (0:0, 4:1, 5:0) viesos sagrāva Rīgas “Dinamo” vienību.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās.

Otrajā trešdaļā jelgavnieki guva četrus vārtus pēc kārtas – pirmajā minūtē vairākumā Kevins Strādnieks atklāja mača rezultātu, ceturtajā minūtē Pēteris Purmalis vēlreiz realizēja skaitlisko pārsvaru, piektajā minūtē Rinalds Vutkevičs guva trešos vārtus, bet desmitajā minūtē Mārtiņš Krišs Krūklītis iemeta ceturto ripu rīdzinieku vārtos.

Vēlāk periodā Kristiāns Zelts vienus vārtus atguva, bet trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Edgars Adrians Kazaks pārspēja Ralfu Pilsētnieku, kurš stājās vārtos pēc pārtraukuma.

Nepilnas divas minūtes vēlāk Pēteris Purmalis iemeta sesto ripu “Dinamo” vārtos, taču 11. minūtē Roberts Vītols guva septītos “Zemgale/LLU” vārtus.

Minūti pirms spēles beigām Gatis Gricinskis izcēlās ar astoto viesu vārtu guvumu, bet vien 20 sekundes vēlāk Roberts Baranovskis ieraidīja pēdējo, devīto ripu Rīgas “Dinamo” vārtos.

Rihards Cimermanis atvairīja 20 no 21 “Dinamo” metiena, bet Rūdolfs Gusts Lazdiņš pirms nomaiņas tika galā ar 17 no 21 “Zemgale/LLU” raidījuma. Ralfs Pilsētnieks apstādināja desmit no 15 atlikušajiem metieniem.

Nākamais mačs starp abām komandām paredzēts 19. martā plkst. 17:00 Inbox.lv ledus hallē. “Zemgale/LLU” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-0.