”Zemgale/LLU” pēdējā trešdaļā saplosa ”DLSS/Dinaburgu”

Graujošu panākumu Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar svinēja OHL pašreizējā čempione “Zemgale/LLU”, kas mājās ar 9:0 (2:0, 1:0, 6:0) sakāva Daugavpils ”DLSS/Dinaburga” hokejistus.

Jānis Ķergalvis 11. minūtē atklāja mača rezultātu, bet pēc nepilnām trim minūtēm Rinalds Vutkevičs dubultoja ”Zemgale/LLU” pārsvaru – 2:0. Otrā perioda vidū Roberts Baranovskis, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca 3:0.

Savukārt pēdējā trešdaļā mājinieki pretinieku vārtos sabēra vēl sešas ripas. Noslēdzošajā mača nogrieznī ar diviem gūtiem vārtiem atzīmējās Deniss Vilmans, bet pa reizei precīzi bija Reinards Dāvis Pētersons, Baranovskis, Mārtiņš Krišs Krūklītis un Artūrs Krišs Avotiņš.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākie bija Baranovskis un Vilmans, kuri izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Tāpat trīs punktus nopelnīja arī Pētersons (1+2). Tikmēr vārtos nepārspējams bija Deivs Deivids Rolovs, kurš atvairīja visus 26 pretinieku metienus.

”Zemgale/LLU” šovakar svinēja trešo panākumu pēc kārtas, bet ”DLSS/Dinaburga” piedzīvoja jau 12. zaudējumu pēc kārtas.

Ar 26 punktiem 15 mačos jelgavnieki ieņem trešo vietu OHL kopvērtējumā. Tikmēr ”DLSS/Dinaburga” ar diviem punktiem 17 spēlēs ieņem pēdējo vietu līgā.

”Zemgale/LLU” nākamo maču aizvadīs jau rītvakar, pulksten 19:00 savā laukumā uzņemot Lietuvas čempioni Viļņas ”7bet Hockey Punks”. Savukārt ”DLSS/Dinaburga” 26. novembrī (pulksten 13:00) viesosies pie Rīgas ”Dinamo”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF