”Zemgale/LBTU” apspēlē ”Airwell Energija” un turpina uzvaru gājienu

Optibet hokeja līgā (OHL) 13. uzvaru pēc kārtas šodien izcīnīja pašreizējā čempione “Zemgale/LBTU”, kas viesos ar 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) apspēlēja Elektrēnu “Airwell Energija”.

Gatis Gricinskis 12. minūtē atklāja mača rezultātu, bet Kevins Strādnieks, realizējot skaitlisko vairākumu, otrā perioda ievadā dubultoja jelgavnieku pārsvaru.

Lai gan Karolis Krasiļņikovs 24. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, Kristaps Kristiņš otrās trešdaļas beigās atjaunoja “Zemgale/LBTU” divu vārtu pārsvaru.

Strādnieks 58. minūtē, izceļoties otro reizi vairākumā, panāca uz tablo jau 4:1, bet Renarts Džerods Alksnis pusotru minūti līdz spēles beigām vairākumā guva piektos vārtus viesu labā un uzstādīja mača gala rezultātu.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais bija Rinalds Vutkevičs, kurš atzīmējās ar trīs rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr divi precīzi metieni Strādnieka rēķinā.

Mariuss Bajaruns-Galejs atvairīja deviņus no desmit (90%) mājinieku izdarītajiem metieniem, bet Maksims Duve tika galā ar 47 no 52 (90,38%) metieniem.

”Zemgale/LBTU” ar 36 punktiem 19 spēlēs ir līgas līdere. Tikmēr “Airwell Energija” ar četriem punktiem 18 mačos ieņem astoto pozīciju deviņu komandu konkurencē.

Nākamo spēli jelgavnieki aizvadīs 20. decembrī, plkst. 19:30 viesojoties pie Kauņas “City”. Savukārt “Airwell Energija” 22. decembrī plkst. 19:00 ciemosies pie “HS Rīga”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF