Rīgas ”Dinamo” vēlreiz pieveic ”Energija” (VIDEO)

Otro uzvaru divās dienās Optibet hokeja līgā (OHL) izcīnījusi Rīgas ”Dinamo”, kas šodien viesos ar 6:2 (1:0, 2:1, 3:1) pārspēja Lietuvas klubu Elektrēnu ”Energija”. Uzvarētāju sastāvā ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Emīls Ezītis, bet trīs (1+2) rezultativitātes punktus sakrāja Patriks Zabusovs.

Ņikita Priede septītajā minūtē izvirzīja ”Dinamo” vadībā (1:0), bet otrā perioda ievadā Jaromirs Dāvids Šusterovs panāca izlīdzinājumu – 1:1. Pēc nepilnām divām minūtēm Miķelis Rēdlihs gan atguva rīdziniekiem vadību (2:1). Otrā perioda turpinājumā Renārs Cipruss panāca dinamiešiem jau divu vārtu pārsvaru – 3:1.

Pēdējās trešdaļas sākumā Emīls Ezītis izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem, esot precīzs gan skaitliskajā vairākumā, gan mazākumā, un vēl vairāk nostiprināja rīdzinieku pārsvaru – 5:1. Nepilnas desmit minūtes līdz pamatlaika beigām Šusterovs guva savus otros vārtus mačā un samazināja rezultāta starpību (2:5), bet 57. minūtē Patriks Zabusovs atjaunoja viesiem četru vārtu pārsvaru – 6:2.

”Dinamo” šodien izcīnīja ceturto panākumu pēc kārtas, bet ”Energija” cieta ceturto neveiksmi četrās aizvadītajās spēlēs. Atgādināsim, ka abas komandas savā starpā tikās arī vakar – rīdzinieki iepriekšējā savstarpējā mačā svinēja pārliecinošu uzvaru ar 5:0.

Dinamieši ar sešās spēlēs izcīnītiem desmit punktiem šobrīd ieņem trešo vietu OHL kopvērtējumā. Tikmēr Elektrēnu klubs, kam šosezon vēl nav izdevies tikt pie punktiem, pašlaik ierindojas septītajā pozīcijā.

Rīdziniekiem nākamais mačs ir paredzēts 28. septembrī pret citu Lietuvas klubu Viļņas ”7bet Hockey Punks”. Savukārt ”Energija” nākamo spēli aizvadīs 30. septembrī pret Kauņas ”City”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF