Rīgas ”Dinamo” viesos sagrauj ”Energija” (VIDEO)

Trešo uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar izcīnīja Rīgas ”Dinamo”, kas viesos ar 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) sagrāva Lietuvas klubu Elektrēnu ”Energija”.

”Dinamo” dominēja pirmajā trešdaļā, taču mača rezultātu atklāja vien 20. minūtē, kad, spēlējot skaitliskajā vairākumā, precīzs bija Reinis Mārtiņš Lejnieks (1:0). 25. minūtē Kristiāns Zelts vienādos sastāvos dubultoja rīdzinieku pārsvaru, bet otrā perioda vidū Emīls Ezītis izcēlās skaitliskajā vairākumā un panāca jau 3:0.

Rezultāts nemainījās līdz pat mača pēdējai minūtei, kurā ”Dinamo” iemeta divus vārtus. 53 sekundes pirms pamatlaika beigām Dominiks Marcinkēvičs panāca 4:0, bet pēc 20 sekundēm Juris Ziemiņš guva piektos vārtus viesu labā šajā mačā un uzstādīja mača gala rezultātu – 5:0.

Rīdzinieku vārtos lielisku spēli aizvadīja Rūdolfs Gusts Lazdiņš, kurš atvairīja visus 20 pretinieku hokejistu izdarītos metienus. Tikmēr ar divām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās aizsargs Aleksandrs Galkins.

Dinamiešiem šis bija ceturtais panākums piecos aizvadītajos mačos. Latvijas galvaspilsētas klubs šobrīd ieņem trešo vietu OHL kopvērtējumā. Tikmēr ”Energija”, kas piedzīvojusi trīs neveiksmes trijās spēlēs un joprojām nav tikusi pie neviena punkta, pašlaik ierindojas septītajā pozīcijā.

Rīt abas komandas pulksten 13:00 mērosies ar spēkiem atkārtoti.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF