Rīgas ”Dinamo” sakauj Lietuvas čempioni

Piekto uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) izcīnījusi Rīgas ”Dinamo”, kas šovakar mājās ar 4:0 (3:0, 0:0, 1:0) pārspēja Lietuvas čempioni Viļņas ”7bet Hockey Punks”. Dinamiešu vārtos nepārspēts palika Kārlis Zakrevskis, kurš atvairīja visus 17 pretinieku izdarītos metienus.

Rīdzinieki lieliski uzsāka maču un jau pirmajā trešdaļā ielika nopietnus pamatus uzvarai. Reinis Mārtiņš Lejnieks jau 9. sekundē izvirzīja mājiniekus vadībā, bet 7. minūtē Miķelis Rēdlihs dubultoja Rīgas ”Dinamo” pārsvaru. Pēc nepilnām divām minūtēm Sandis Grīnbergs panāca jau 3:0.

Pēc ļoti rezultatīvā spēles sākuma rezultāts ilgu laiku saglabājas nemainīgs. Pamatlaika izskaņā laukuma saimnieki guva vēl vienus vārtus. Patriks Zabusovs, spēlējot skaitliskajā vairākumā, 58. minūtē panāca 4:0 un uzstādīja mača gala rezultātu.

Nākamie mači abām komandām ir paredzēti 1. oktobrī. Rīgas ”Dinamo” viesosies pie HS ”Rīga”, bet ”7bet Hockey Punks izbraukumā tiksies ar ”Mogo/LSPA”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF