Rīgas “Dinamo” gūst 11 vārtus un pamatīgi sagrauj “Hockey Punks”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā Rīgas “Dinamo” vienība ar rezultātu 11:1 (5:0, 2:0, 4:1) viesos sagrāva aizvadītās sezonas Lietuvas čempionus Viļņas “Hockey Punks”.

Pirmajā periodā rīdzinieki iemeta piecas ripas – Renārs Cipruss vairākumā atklāja rezultātu, Sandis Grīnbergs dubultoja pārsvaru, bet Andrejs Bogdanovs trešo reizi pārspēja Segreju Pisarenko, kā rezultātā viņš tika nomainīts. Perioda izskaņā Jānis Ziemiņš un Patriks Zabusovs palielināja “Dinamo” pārsvaru līdz piecām ripām.

Otrajā trešdaļā Rīgas klubs guva vien divus vārtus – Renārs Cipruss izcēlās ar otro ripu spēlē, bet Sandis Mežaraups guva septītos vārtus viesu komandas labā.

Trešajā mača nogrieznī “Dinamo” atkal uzņēma apgriezienus – Edijs Brahmanis mazākumā iemeta astoto ripu “Hockey Punks” vārtos, bet Dominiks Matonaks palielināja rīdzinieku pārsvaru līdz deviņām ripām.

Goda vārtus trešā perioda vidū “Hockey Punks” labā guva Dino Mukozovs, taču Patriks Zabusovs spēja vēl divas reizes ieraidīt ripu mājinieku vārtos un izcēlās ar Hat-trick.

Nākamais mačs Rīgas “Dinamo” 8. oktobrī mājās 13:00 pret HS “Rīga”, bet Viļņas klubs 8. oktobrī plkst. 17:30 uzņems “Mogo/LSPA”.