“Mogo/RSU” Lietuvā otro dienu pēc kārtas izcīna graujošu uzvaru

Optibet hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta spēlē šodien “Mogo/RSU” viesos ar 7:2 (3:0, 1:1, 3:1) pārspēja Elektrēnu “Energija”.

Šī kļuva par rīdzinieku sesto uzvaru pēc kārtas.

Jau otrajā minūtē Gustavs Bergs atklāja rezultātu. Trīs minūtes vēlāk Kristers Ansons, spēlējot vairākumā, dubultoja pārsvaru. Priekšpēdējā pirmā perioda minūtē Ernests Krūms panāca 3:0.

Otrās trešdaļas 31. sekundē Kārlis Ozoliņš iemeta komandas ceturtos vārtus. Pēc sešarpus minūtēm Dovidas Laimutis vienus vārtus atguva.

Trešajā periodā Gints Meija un Reinis Lejnieks ar trīs minūšu intervālu guva pa vārtiem, panākot 6:1. Trešdaļas 14. minūtē Laimutis guva savus otros vārtus spēlē, bet pēc divām minūtēm Kristaps Jākobsons uzstādīja gala rezultātu.

Rīdzinieku vārtsargs Henrijs Ančs atvairīja 18 no 20 metieniem. Spēli “Energija” vārtos iesāka Martins Petjuls, kurš 55 minūtēs atvairīja 44 no 51 metiena, taču atlikušajās piecās minūtēs Rokas Salecis tika galā ar visiem trīs raidījumiem.

Abas komandas spēkojās arī vakar, “Mogo/RSU” arī uzvarot ar 7:2.

“Mogo/RSU” ar 15 punktiem astoņās spēlēs ir OHL līdere. Tikmēr “Energija” ar trīs punktiem piecos mačos ierindojas piektajā pozīcijā septiņu komandu konkurencē.

Nākamo spēli abas komandas aizvadīs 9. oktobrī, kad “Mogo/RSU” mājās uzņems “Rīgas Hokeja skolu”, taču “Energija” savā laukumā spēkosies ar Viļņas “Hockey Punks”.