“Mogo/LSPA” revanšējas un sagrauj Tallinas Pantēras

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) mačā Rīgas “Mogo/LSPA” viesos sagrāva Tallinas “Panter” ar rezultātu 9:2 (3:0, 3:1, 3:1).

Šī bija komandu otrā spēle divās dienās. Vakar pārāka bija “Panter” ar 5:3.

Divarpus minūtes pēc mača sākuma Ričards Puriņš atklāja rezultātu. Pirmā perioda vidū Renārs Kamergrauzis un Kaspars Ziemiņš 51 sekundes laikā guva divus vārtus, panākot 3:0 “Mogo/LSPA” labā.

Otrās trešdaļas 4. minūtē Reinis Mārtiņš Lejnieks saņēma noraidījumu līdz spēles beigām par pretinieka grūšanu ar nūju rokās. Lejniekam tika piešķirtas 22 soda minūtes (2+20). Pantēras vairākumu neizmantoja. Devītajā minūtē Gints Meija iemeta ceturto ripu Tallinas komandas vārtos. Četras minūtes vēlāk, spēlējot formātā “4 pret 4”, Lauris Bajaruns panāca 5:0. Nedaudz vēlāk Kamergrauzis guva savus otros vārtus spēlē. Otrās trešdaļas pirmspēdējā minūtē Daņils Carkovskis iemeta pirmo ripu rīdzinieku vārtos.

Trešā perioda vidū Andrē Linde samazināja rezultāta starpību, gūstot otros “Panter” vārtus spēlē. Pēc tam sekoja trīs “Mogo/LSPA” bezatbildes vārti, savus otros vārtus gūstot Meijam un Ziemiņam, taču pirmais vārtu guvums Deivida Sarkaņa kontā.

“Panter” vārtus sargāja Jesse Makajs, tiekot galā ar 27 no 36 metieniem. “Mogo/LSPA” vārtsargs Henrijs Ančs atvairīja 29 metienus no 31.

Abas komandas nākamo maču aizvadīs 18. oktobrī. “Panter” mājās uzņems “HS Rīga”, taču “Mogo/LSPA” spēkosies ar Jelgavas “Zemgale/LBTU”.

“Mogo/LSPA” ieņem 2. vietu ar 12 punktiem astoņās spēlēs. Tikmēr “Panter” ierindojusies 7. vietā ar četriem punktiem astoņās cīņās.