Tallinas “Panter” uzbrucēja Hat-trick 3. periodā atnes uzvaru pret “Mogo/LSPA”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) mačā Rīgas “Mogo/LSPA” viesos piekāpās Tallinas “Panter” ar rezultātu 3:5 (1:0, 2:1, 0:4).

Piektajā minūtē pēc mača sākuma Gints Meija atklāja rezultātu. Periodam turpinoties, aktīvāku sniegumu rādīja viesi.

Otrās trešdaļas vidū Daniils Fursa spēja panākt izlīdzinājumu, taču jau pēc 67 sekundēm Renārs Kamergrauzis atgrieza rīdziniekiem pārsvaru. Divas minūtes vēlāk Kaspars Ziemiņš panāca 3:1.

Trešajā periodā Ņikita Puzakovs trīs minūšu laikā guva divus vārtus un panāca izlīdzinājumu. Četras minūtes vēlāk Puzakovs iemeta savus trešos vārtus spēlē, noformējot Hat-trick. Pusotru minūti līdz finālsirēnai, Maksims Lovkovs ieraidīja ripu tukšos rīdzinieku vārtos.

“Panter” vārtus sargāja Jesse Makajs, tiekot galā ar 34 no 37 metieniem. “Mogo/LSPA” vārtsargs Olivers Bantersons atvairīja 20 metienus no 24.

Abas komandas jau rītdien, 15. oktobrī, spēkosies atkārtoti.