“Mogo/LSPA” gūst divus vārtus mazākumā un sagādā “Dinamo” pirmo zaudējumu OHL

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) mačā “Mogo/LSPA” komanda ar rezultātu 5:1 (0:0, 2:0, 3:1) viesos pārspēja Rīgas “Dinamo” vienību, sagādājot “Dinamo” klubam pirmo zaudējumu OHL.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrās trešdaļas izskaņā “Mogo/LSPA” guva divus vārtus – Elviss Želubovskis 19. minūtē atklāja mača rezultātu, bet Gustavs Bergs vien piecas sekundes pirms perioda noslēguma dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 12. minūtē Artūrs Ozoliņš mazākumā panāca 3:0, bet Zigmārs Reinis Zīle 16. minūtē guva vēl vienus vārtus mazākumā un deva “Mogo/LSPA” četru vārtu pārsvaru.

Emīls Ezītis 17. minūtē vairākumā guva vienīgos vārtus “Dinamo” labā, bet Zīle 14 sekundes pirms mača beigām atjaunoja četru vārtu pārvaru “Mogo/LSPA” vienībai.

Nākamais mačs Rīgas “Dinamo” 14. septembrī mājās pret HK “Dinaburga”, bet “Mogo/LSPA” nākamā cīņa 14. septembrī viesos pret Elektrēnu “Energija”.