”Mogo/LSPA” grandu cīņā pieveic ”Zemgale/LLU” un sezonu turpina bez zaudējumiem

Optibet hokeja līgā (OHL) nevainojumu sniegumu šosezon turpina demonstrēt Ģirta Ankipāna vadītā ”Mogo/LSPA”, kas šovakar, spēlējot mājās, pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pieveica aizvadītās sezonas OHL čempioni “Zemgale/LLU”.

Pirmajās divās trešdaļās galvenie varoņi laukumā bija abu komandu vārtsargi – Henrijs Ančs un Rihards Cimermanis. Mača rezultāts tika atklāts vien 43. minūtē, kad Kristaps Roķis izvirzīja ”Zemgale/LLU” vadībā. Viesu prieki gan nebija ilgi – pēc nepilnām trim minūtēm Elviss Želubovskis uz tablo atjaunoja līdzsvaru – 1:1.

Pamatlaika turpinājumā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus. Arī papildlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās. Sekoja pēcspēles metienu sērija, kurā ”Mogo/LSPA”, realizējot divus no diviem bullīšiem, nodrošināja panākumu ar 2:1. Uzvarētāju rindās ar precīziem metieniem pēcspēles metienu sērijā izcēlās Kārlis Ozoliņš un Artūrs Ozoliņš.

Ankipāna vadītā komanda svinēja 13. panākumu 13 šosezon aizvadītajos mačos. Tikmēr jelgavnieki OHL cieta pirmo neveiksmi kopš 7. septembra. Arta Ābola trenētajai komandai šis bija trešais zaudējums OHL šajā sezonā.

”Mogo/LSPA” nākamais mačs paredzēts 29. oktobrī, kad savā laukumā pulksten 13:30 būs jāuzņem HS ”Rīga”, bet ”Zemgale/LLU” nākamo spēli OHL aizvadīs 2. novembrī, pulksten 18:30 viesos tiekoties ar Rīgas ”Dinamo”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF