Miķelim Rēdliham par sitienu ar celi piešķirta trīs spēļu diskvalifikācija

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) disciplinārā komiteja piešķīrusi trīs spēļu diskvalifikāciju Optibet hokeja līgas (OHL) kluba HK “Prizma” uzbrucējam Miķelim Rēdliham.

“Hokejazinas.com” iepriekš vēstīja, ka Miķelis Rēdlihs trešajā OHL pusfināla sērijas spēlē starp “Prizma” un “Zemgale/LBTU” ar savu celi ietriecās pretinieku uzbrucēja Gustava Millera celī.

Millers ledu atstāja uz nestuvēm, savukārt pēc video atkārtojuma noskatīšanās Rēdliham tika piešķirts 5+20 minūšu noraidījums par sitienu ar celi.

Pamatojoties uz LHF Disciplināro Sodu Nolikuma (DSN) 14.1. punktu, nolemts Rēdlihu papildus sodīt ar trīs spēļu diskvalifikāciju.

39 gadus vecais Rēdlihs šajā regulārajā sezonā 18 spēlēs guva 18 punktus (8+10), kam septiņās Play-off cīņās viņš pievienojis sešus punktus (1+5).

Šobrīd sērijā līdz četrām uzvarām “Zemgale/LBTU” atrodas vadībā ar rezultātu 3-0.

Šī ir jau otrā nopietnā diskvalifikācija šajā sērijā – LHF nolēma, ka “Zemgale/LBTU” uzbrucējam Kristiānam Zeltam nāksies izlaist 11 spēles par uzbrukumu pretiniekam galvas un kakla apvidū.

Iespējams, ka šī incidenta dēļ Zelts varētu zaudēt LHF spēlētāja licenci – federācijas valdē aicināts izskatīt šo jautājumu.

Autors: Kārlis Grundmanis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)