Rēdlihs izslēdz pirmās maiņas uzbrucēju, “Zemgale/LBTU” soli no fināla (VIDEO)

Miķelis Rēdlihs, Hokejazinas.com
Miķelis Rēdlihs | FOTO: Mārtiņš Lācis

Trešo panākumu “Optibet” hokeja līgas (OHL) pusfināla sērijā šodien izcīnīja iepriekšējo divu sezonu čempione “Zemgale/LBTU”, kas viesos ļoti aizraujošā un notikumiem bagātā spēlē ar 3:1 pārspēja HK “Prizma”.

Sērijā līdz četrām uzvarām “Zemgale/LBTU” ir vadībā ar 3-0. Sērijas ceturtā spēle notiks nākamajā pirmdienā “Volvo” ledus hallē.

Pirmie vārti mačā tika gūti jau 41. sekundē, kad precīzs bija mājinieku uzbrucējs Kristaps Riekstiņš, un pirmā trešdaļa noslēdzās ar minimālu “Prizma” pārsvaru.

Otrās trešdaļas sākumā Ričards Bernhards panāca 1:1, bet perioda vidū Miķelis Rēdlihs uzbrukuma zonā asi nospēlēja pret viesu uzbrucēju Gustavu Milleru, traumējot divcīņā viņa celi. Millers ledu atstāja uz nestuvēm, savukārt pēc video atkārtojuma noskatīšanās Rēdliham tika piešķirts 5+20 minūšu noraidījums par sitienu ar celi.

Jelgavnieki izmantoja savu vairākumu, kad precīzs bija Kevins Strādnieks. Otrajā periodā vārti vairs netika gūti, bet trešos vārtus “Zemgale/LBTU” rindās trešās trešdaļas vidū guva Bernhards.

Uzvarētājiem vārtos šodien bija Rihards Cimermanis (tika galā ar 19 no 20 metieniem), savukārt “Prizma” rindās Jānis Auziņš (atvairīti 42 no 45 metieniem)

Jāatgādina, ka “Zemgale/LBTU” rindās nespēlēja diskvalifikāciju saņēmušais Kristiāns Zelts, savukārt “Prizma” nevarēja palīdzēt Edijs Brahmanis (diskvalificēts) un Armands Bērziņš, kuram ir ceļgala savainojums.