Zeltam vēlreiz 11 spēļu diskvalifikācija, LHF plāno anulēt hokejista licenci

“Optibet” hokeja līgas (OHL) kluba “Zemgale/LBTU” uzbrucējs Kristiāns Zelts saņēmis 11 spēļu diskvalifikāciju, tā vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Ceturtdien OHL pusfināla sērijas otrajā spēlē starp “Zemgale/LBTU” un HK “Prizma” komandām Zelts trešajā periodā saņēma 5+20 minūšu noraidījumu par uzbrukumu galvas un kakla apvidū.

Vienā no epizodēm uzbrucējs pie borta asi nospēlēja pret “Prizma” spēlētāju Tomasu Ričardu Zaksu, bet pēc tam saķērās ar “Prizma” citu spēlētāju Artūru Apfelbaumu, nogāžot viņu uz ledus. Šajā brīdi Apfelbaums bija pazaudējis ķiveri, kā rezultātā hokejists ar galvu smagi atsitās pret ledu. Apfelbaums tiks nogādāts slimnīcā un Hokejaziņu rīcībā ir informācija, ka hokejistam ir uzliktas piecas šuves, kā arī konstatēts smadzeņu satricinājums.

Pamatojoties uz LHF Disciplināro Sodu Nolikuma 3. un 14.2. punktiem, Zeltam piemērota 11 spēļu diskvalifikācija.

Tāpat LHF valdē ir aicināts izskatīt jautājumu par Zelta spēlētāja licences anulēšanu.

Atgādināsim, ka šī nav pirmā lielā diskvalifikācija Zeltam. Aizvadītajā sezonā martā uzbrucējam Rīgas “Dinamo” rindās par nesportisku uzvedību jau tika piespriesta 11 spēļu diskvalifikācija, taču jaunās sezonas sākumā uzbrucējs izlaida vien dažas spēles. Hokejaziņu rīcībā ir informācija, ka daļa no diskvalifikācijas tika izpirkta.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)