M. Jass: Rīgas ”Dinamo” mērķis viennozīmīgi ir tikai zelts

Optibet hokeja līgas (OHL) kluba Rīgas “Dinamo” aizsargs Māris Jass pēc komandas vakar piedzīvotā zaudējuma mačā pret “Mogo/LSPA” sarunā ar Latvijas Radio norādīja, ka ”Dinamo” mērķis gaidāmajā sezonā ir izcīnīt OHL čempionu titulu.

Jau ziņojām, ka ”Mogo/LSPA” viesos ar 5:1 (0:0, 2:0, 3:1) pārspēja Rīgas “Dinamo” un sagādāja dinamiešiem pirmo zaudējumu OHL. Vienīgos vārtus ”Dinamo” labā guva Emīls Ezītis.

”Es domāju, mēs ielaidām otro periodu. Izgājām negatavi uz otro periodu un nepildījām trenera taktiku,” pēc mača atzina Jass. ”Es domāju, otrajā periodā mums nedaudz pietrūka motivācijas. Nevajadzīgas kļūdas un tāds rezultāts.”

Pieredzējušais aizsargs norādīja, ka spēlētājiem vēl ir nepieciešams laiks, lai viens otru labāk sajustu uz ledus. ”Nē, viennozīmīgi vēl nav saspēlējušies. Vēl daudz kļūdu. Spēlētāji viens otru nejūt. Jauns treneris, jauna komanda. Es domāju, ka mums vēl vajadzīgs laiciņš, lai saspēlētos kopā.”

”Komandā ir diezgan daudz vecu un jaunu spēlētāju. Es domāju, ka mums ir daudz jāstrādā,” teica Jass. ”Mēs varam sasniegt to labāko rezultātu. Galvenais – jāturpina strādāt. Mūsu mērķis viennozīmīgi ir tikai zelts.”

Autors: Rainers Rogs Avots: Latvijas Radio