Lietuvas čempione sagrauj ”Dinaburgu”

Otro uzvaru Optibet hokeja līgā (OHL) šosezon izcīnījusi Lietuvas čempione Viļņas ”7bet Hockey Punks”, kas šodien izbraukumā ar 7:2 (2:0, 3:0, 2:2) sagrāva ”Dinaburgas” hokejistus. Viesu rindās sev ”hat-trick” jau 24. minūtē noformēja Tads Kumeļausks.

”7bet Hockey Punks” lieliski uzsāka maču un jau piektajā minūtē panāca 2:0. Viesu rindās ar gūtiem vārtiem izcēlās Tads Kumeļausks un Edgars Ribakovs.

Pirmajā trešdaļā rezultāts vairs nemainījās, bet laika posmā no 25. līdz 29. minūtei Lietuvas čempione guva vēl trīs vārtus un nostiprināja savu pārsvaru. Otrā perioda sākumā divreiz precīzs ar 16 sekunžu intervālu bija Kumeļausks, kurš jau mača 25. minūtē noformēja sev ”hat-trick”, bet 29. minūtē 5:0 panāca Rojus Plepis.

Pēdējā trešdaļā gan ”Dinaburga”, gan ”7bet Hockey Punkts” izdevās izcelties ar diviem vārtu guvumiem. Daugavpils kluba rindās precīzi bija Renāts Vabiščevičs un Daniils Andrejevs, bet viesu sastāvā atzīmējās Martinas Miliūnas un Laisvidas Kudrevičs.

”Dinaburgai” šis bija otrais zaudējums sezonas divos aizvadītajos mačos. Nākamā spēle Daugavpils komandai paredzēta 21. septembrī pret OHL līderi ”Mogo/LSPA”, kas šodien ar 10:2 sagrāva Lietuvas klubu Kauņas ”City”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF