K. Ozoliņš sakrāj sešus punktus, ”Mogo/LSPA” sarauj gabalos Kauņas ”City”

Optibet hokeja līgas (OHL) līderes godu atguvusi Ģirta Ankipāna vadītā ”Mogo/LSPA”, kas šodien ļoti rezultatīvā mačā viesos ar 10:2 (3:1, 4:1, 3:0) sagrāva Lietuvas klubu Kauņas ”City”. Uzvarētāju sastāvā sešus (1+5) rezultativitātes punktus nopelnīja Kārlis Ozoliņš, bet ar ”hat-trick” izcēlās Mārtiņš Šulcs.

”Mogo/LSPA” lieliski uzsāka maču un jau septītajā minūtē panāca pārliecinošo 3:0. Latvijas kluba rindās spēles ievadā ar precīziem metieniem izcēlās Krišjānis Rēdlihs, Šulcs un Kārlis Ozoliņš. Pirmā perioda izskaņā mājinieki guva savus pirmos vārtus mačā un panāca 1:3.

Otrajā trešdaļā Ankipāna vadītā komanda vēl četras reizes nogādāja ripu pretinieku cietoksnī. Tikmēr ”City” spēja atbildēt tikai ar vienu precīzu metienu. ”Mogo/LSPA” labā divreiz precīzs bija Rūdolfs Maslovskis, bet pa reizei izcēlās Šulcs (otrie vārti mačā) un Aleksandrs Biškins, kurš panāca jau 7:2.

Trešajā periodā Latvijas klubs guva vēl trīs vārtus. Trešdaļas ievadā precīzi bija Ernests Krūms un Rodrigo Strautiņš, bet pamatlaika pēdējā minūtē treknu punktu spēlei pielika Šulcs, kurš guva desmitos vārtus ”Mogo/LSPA” labā un noformēja sev ”hat-trick” – 10:2.

Ankipāna vadītā komanda jauno sezonu ir uzsākusi ar nevainojamu bilanci – ”Mogo/LSPA” četrās spēlēs ir izcīnījusi četras uzvaras un šobrīd ir OHL līdere. Nākamais mačs komandai paredzēts 21. septembrī, kad izbraukumā būs jātiekas ar ”Dinaburgas” hokejistiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF