“HS Rīga” revanšējas un pārspēj “Airwell Energija”

Optibet hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta spēlē “HS Rīga” mājās ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) apspēlēja Elektrēnu “Airwell Energija”.

Vakardienas abu komandu spēlē pārāka bija Elektrēnu komanda.

Abus rīdzinieku vārtus šajā mačā guva Roberts Jānis Polis. No sākuma viņš pirmā perioda vidū izcēlās mazākumā, bet nepilnas 40 minūtes vēlāk guva uzvaru nesošos vārtus.

Vienīgos elektrēniešu vārtus guva Povilas Verenis, 18. minūtē panākot izlīdzinājumu 1:1.

Ivans Kufterins atvairīja 38 no 39 pretinieku metieniem, tikmēr elektrēniešu vārtsargs Maksims Duvē tika galā ar 40 metieniem no 42.

“HS Rīga” ar 20 punktiem 18 spēlēs ieņem 6. vietu, taču “Airwell Energija” ierindojusies 8. vietā ar sešiem punktiem 20 mačos.

Rīdziniekiem nākamā spēle paredzēta 4. janvārī, kad mājās uzņems “HK Kurbads”. Tikmēr “Airwell Energija” 6. janvārī viesosies Jelgavā pie “Zemgale/LBTU”.