“HS Rīga” mājās spraigā cīņā piekāpjas “Airwell Energija”

Optibet hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta spēlē “HS Rīga” mājās ar rezultātu 3:4 (0:1, 2:1, 1:2) atzina Elektrēnu “Airwell Energija” pārākumu.

Viesu spēlētājs Dovidas Laimutis atklāja rezultātu vien divas minūtes pēc sākuma iemetiena. Nākamie vārti tika gūti vairāk kā pēc 30 minūtēm, kad Sergijs Lohačs dubultoja viesu pārsvaru. Otrās trešdaļas turpinājumā rīdzinieki atgriezās spēlē, pateicoties Edvīna Bērziņa un Oskara Nila Brieža vārtu guvumiem tika panākts neizšķirts.

Trešā perioda 8. minūtē Laimutis guva savus otros vārtus spēlē. 11 minūtes vēlāk Laimutis noformēja Hat-trick. Minūti un četras sekundes līdz finālsirēnai Roberts Jānis Polis samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču rīdzinieki nespēja izlīdzināt spēles gaitu.

Mikus Vecvanags atvairīja 24 no 27 pretinieku metieniem, tikmēr elektrēniešu vārtsargs Maksims Duvē tika galā ar 29 no 32 raidījumiem.

“HS Rīga” ar 18 punktiem 17 spēlēs ieņem 6. vietu, taču “Airwell Energija” ierindojusies 8. vietā ar sešiem punktiem 19 mačos.

Elektrēnu komandai šī kļuva par ceturto uzvaru sezonā un vien pirmo pamatlaikā.

Abas komandas rītdien, 23. decembrī, spēkosies atkārtoti.