Rīgas ”Dinamo” iemet četrus vārtus vairākumā un vēlreiz apspēlē ”City”

Otro uzvaru divās dienās Optibet hokeja līgā (OHL) šodien svinēja Rīgas “Dinamo”, kas izbraukumā ar 5:2 (1:1, 3:0, 1:1) apspēlēja Lietuvas klubu Kauņas “City”.

Juris Ziemiņš 14. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, atklāja mača rezultātu, bet Jauņus Jasinevičs pēc nepilnām divām ar pusi minūtēm atjaunoja uz tablo līdzsvaru – 1:1.

Otrajā periodā ”Dinamo” guva trīs vārtus vairākumā. Kirils Tambijevs 25. minūtē atguva ”Dinamo” vadību (2:1), bet trešdaļas turpinājumā divas reizes skaitlisko pārsvaru izmantoja Renārs Cipruss – 4:1.

Ernests Šteinbergs, spēlējot mazākumā, 58. minūtē panāca uz tablo ļoti pārliecinošo 5:1, bet pēc 21 sekundes Pauļus Gribausks mājiniekiem vairākumā vienus vārtus atguva un atjaunoja trīs vārtu starpību – 2:5.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākie bija Iļja Grekovs un Kristiāns Zelts, kuri abi izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr divi vārti Renāra Ciprusa kontā.

Abas komandas savā starpā tikās otro dienu pēc kārtas. Atgādināsim, ka rīdzinieki vakar rezultatīvā mačā svinēja panākumu ar 7:4.

”Dinamo” ar 39 punktiem 28 spēlēs ieņem trešo vietu līgā, bet Kauņas klubs, 29 mačos izcīnot 23 punktus, ierindojas sestajā pozīcijā.

Abām komandām nākamie mači paredzēti 15. februārī. Dinamieši pulksten 18:30 savā laukumā uzņems ”Prizma/IHS”, bet ”City” pulksten 19:30 mājās tiksies ar OHL līderi ”Mogo/LSPA”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF