Rīgas ”Dinamo” izlaiž trīs vārtu pārsvaru pret Kauņas ”City”

Mareka Jasa vadītā Rīgas “Dinamo” šodien Optibet hokeja līgā (OHL) nenosargāja trīs vārtu pārsvaru mačā pret Lietuvas klubu Kauņas “City”, tomēr rezultatīvā cīņā viesos svinēja panākumu ar 7:4 (1:0, 3:3, 3:1).

Renārs Cipruss pirmās trešdaļas pēdējā minūtē atklāja mača rezultātu, bet pieredzējušais Miķelis Rēdlihs, izceļoties skaitliskajā vairākumā un vienādos sastāvos, 25. minūtē uz tablo panāca jau pārliecinošo 3:0.

Neskatoties uz nonākšanu iedzinējos ar trīs vārtu starpību, ”City” nepadevās un jau pavisam drīz vien panāca izlīdzinājumu – 3:3. Kauņas klubam bija nepieciešamas nepilnas trīs ar pusi minūtes, lai atspēlētos.

Otrās trešdaļas turpinājumā Cipruss, sekojot Rēdliha piemēram, guva savus otros vārtus mačā un atguva ”Dinamo” vadību (4:3), bet Martins Lavrovs 47. minūtē panāca viesiem jau divu vārtu pārsvaru – 5:3.

Nepilnas piecas minūtes līdz pamatlaika beigām Povils Verenis samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (4:5), bet pamatlaika izskaņā rīdzinieki, precīziem esot Jurim Ziemiņam un Kristiānam Zeltam, panāca 7:4.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais bija Cipruss, kurš izcēlās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Tāpat trīs punktus nopelnīja arī Zelts (1+2).

”Dinamo” šis bija tikai otrais panākums pēdējās piecās spēlēs. Zīmīgi, ka abas uzvaras izcīnītas tieši pret ”City”. Latvijas galvaspilsētas klubs ar 37 punktiem 27 mačos ieņem trešo vietu līgā, bet Kauņas komanda ar 28 spēlēs izcīnītiem 23 punktiem ierindojas sestajā pozīcijā.

Rīt (pulksten 13:15) abas komandas tiksies atkārtoti.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF