Brāļi Rēdlihi uguņo, ”Prizma/IHS” aizraujošā mačā pārspēj ”Mogo/LSPA”

Optibet hokeja līgā (OHL) pārsteidzošu uzvaru šodien izcīnīja Rīgas “Prizma/IHS”, kas, spēlējot mājās, aizraujošā mačā papildlaikā ar 5:4 (1:2, 1:0, 2:2, 1:0) pārspēja līgas vicelīderi “Mogo/LSPA”.

Gints Meija sestajā minūtē izvirzīja “Mogo/LSPA” vadībā, bet Matīss Strauss pirmās trešdaļas vidū panāca 1:1. Patriks Trasūns 15. minūtē atguva viesiem minimālu pārsvaru.

Otrā perioda izskaņā pieredzējušais Miķelis Rēdlihs atjaunoja uz tablo līdzsvaru, bet trešā perioda vidū Maksims Širokovs pēc Miķeļa piespēles pirmoreiz mačā “Prizma/IHS” izvirzīja vadībā.

Pēc 74 sekundēm Krišjānis Rēdlihs panāca uz tablo 3:3, taču nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika noslēgumam Kristers Apsītis vēlreiz izvirzīja Ērika Miļuna vadīto komandu vadībā.

Lai gan Kārlis Ozoliņš desmit sekundes līdz pamatlaika beigām, gūstot vārtus skaitliskajā mazākumā, izrāva neizšķirtu, pēdējais vārds piederēja mājiniekiem. Papildlaika 32. sekundē Kristers Bormanis, ar rezultatīvu piespēli izceļoties Miķelim Rēdliham, izrāva “Prizma/IHS” uzvaru.

Abi brāļi Rēdlihi šodien atzīmējās trīs (1+2) punktiem. Jānis Auziņš uzvarētāju vārtos atvairīja 26 no 30 (86,67%) pretinieku metieniem, bet Henrijs Ančs pretējā laukuma pusē tika galā vien ar 15 no 20 (75%) metieniem.

“Mogo/LSPA” ar 39 punktiem 24 spēlēs ieņem otro vietu līgā, bet Miļuna padotie ar 31 punktu 25 mačos atrodas ceturtajā pozīcijā.

“Prizma/IHS” 31. janvārī plkst. 19:10 izbraukumā tiksies ar Tallinas “Panter”, bet “Mogo/LSPA” plkst. 19:30 viesosies pie iepriekšējo divu gadu čempiones “Zemgale/LBTU”.