Auziņš atvaira metienu gūzmu, taču nespēj glābt ”Prizma/IHS” no zaudējuma ”Mogo/LSPA”

Nevainojamu sniegumu Optibet hokeja līgā (OHL) šosezon turpina demonstrēt Ģirta Ankipāna vadītā ”Mogo/LSPA”, kas šodien mājās ar 6:1 (1:1, 1:0, 4:0) Ērika Miļuna trenēto Rīgas ”Prizma/IHS”.

Roberts Krauklis 12. minūtē izvirzīja ”Prizma/IHS” vadībā, taču mača turpinājumā mājinieki guva sešus bezatbildes vārtus. Divreiz izcēlās Mārtiņš Šulcs, bet pa reizei precīzi bija Artūrs Ozoliņš, Patriks Trasūns, Zigmārs Reinis Zīle un Rodrigo Strautiņš.

”Mogo/LSPA” rindās rezultatīvākais bija Šulcs, kurš atzīmējās ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Tāpat trīs punktus nopelnīja arī Kārlis Ozoliņš, kura kontā trīs rezultatīvas piespēles. Uzvarētāju vārtos lielisks bija Kārlis Beķeris-Brīvkalns, kurš atvairīja 21 no 22 (95,45%) pretinieku izpildītajiem metieniem.

Tikmēr pretējā laukuma pusē Jānis Auziņš tika galā ar 46 no 50 (92%) sāncenšu mestajām ripām. Trešā perioda sākumā Auziņa vietu vārtos uz neilgu brīdi ieņēma Rainers Rihards Krūze, kurš 84 sekunžu laikā ielaida divas ripas.

”Mogo/LSPA” šis bija 16. panākums 16 šosezon aizvadītajās spēlēs. Ar 32 izcīnītiem punktiem Ankipāna vadītā komanda ir pārliecinoša OHL līdere. Tikmēr ”Prizma/IHS”, 13 mačos tiekot pie astoņiem punktiem, ieņem vien sesto vietu OHL kopvērtējumā.

Nākamās spēles abām komandām paredzētas 16. novembrī. ”Prizma/IHS” pulksten 19:00 viesos tiksies ar ”Dinaburgu”, bet ”Mogo/LSPA” pulksten 19:15 savā laukumā uzņems Lietuvas čempioni Viļņas ”7bet Hockey Punks”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF