Ankipāns: Mērķis ir viens – mēs gribam pacelt Latvijas čempionāta kausu

Optibet hokeja līgas (OHL) komandas “Mogo/LSPA” galvenais treneris Ģirts Ankipāns sarunā ar “Hokeja Blogs” runāja par gatavošanos gaidāmajai sezonai.

“Bez šaubām, mērķis ir viens – mēs gribam pacelt Latvijas čempionāta kausu. Pēdējos gados mums ir izdevies vinnēt regulāros čempionātus par ko nedod kausu. Tad protams, ka mērķis top komandām ir viens, citādāk jau nav jēgas piedalīties,” sprieda Ankipāns.

Treneris atklāja, ka komandā paliks aptuveni 80% no iepriekšējā gada sastāva. Šonedēļ klubs uzsāks viegla režīma treniņus četras reizes nedēļā. Šobrīd nometnei pievienojušies hokejisti no Junioru attīstības hokeja līgas (JAHL), kā arī daži pamatsastāva spēlētāji.

Nākamsezon klubam būs arī daži jaunpienācēji, kas atgriezīsies no ārzemēm, ieskaitot vienu hokejistu, kurš vairākus gadus spēlējis Latvijas izlasē, taču viņa vārdu Ankipāns atklāt nevēlējās.

Iepriekš sarunā ar “Hokejazinas.com” uzbrucējs Lauris Bajaruns atklāja, ka panācis neoficiālu vienošanos ar “Mogo/LSPA” vienību.

“Mogo/LSPA” aizvadītajā sezonā 32 regulārās sezonas cīņās nopelnīja 60 punktus un ierindojās pārliecinoši pirmajā vietā OHL, taču izslēgšanas spēļu finālā klubs ar rezultātu 1-4 piekāpās “Zemgale/LBTU” komandai.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Hokeja Blogs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)