SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Bajaruns atgriežas Latvijā un pievienosies OHL finālistei

Lauris Bajaruns, Hokejazinas.com

Lauris Bajaruns / FOTO: HK "Mogo/LSPA"

Latvijas hokejists Lauris Bajaruns karjeru turpinās Latvijā, tā sarunā ar “Hokejazinas.com” atzina pats spēlētājs, sakot, ka ir panākta neoficiāla vienošanās ar pērnās sezonas “Optibet” hokeja līgas (OHL) finālisti “Mogo/LSPA”.

Pērn vasarā uzbrucējs noslēdza līgumu ar Vācijas Oberlīgas klubu “EG Diez-Limburg”. 34 gadus vecais uzbrucējs aizvadītajā sezonā 41 spēlē sakrāja 70 punktus (25+45), dalot otro vietu komandas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ar citu latvieti Egīlu Kalnu.

Februāra vidū uzbrucējs atstāja komandu un pievienojās Oberlīgas citam klubam Veidenes “Blue Devils”, kura rindās aizvadīja tikai divas spēles. Veidenes komanda sasniedza Oberlīgas finālu, kurā piekāpās Rozenheimas “StarBulls”.

Play-off izcīņā nemaz neuzspēlēju. Kad pievienojos klubam, sastāvā jau bija trīs ārzemnieki, un es drīzāk biju kā rezervists. Izslēgšanas spēlēs treneris uzticējās viņiem, jo šie hokejisti kopā spēlēja visu sezonu un ieņēma vadošās lomas komandā. Uzskatu, ka finālsērijā varējām nospēlēt labāk, taču Rozenheima bija spēcīgs pretinieks ar labu komplektāciju. Viņu mērķis bija tikt Vācijas otrajā līgā.

Sarunas par jauno sezonu ar dažiem Vācijas klubiem bija, bet konkrēts piedāvājums izpalika. Klubi, kas it kā izrādīja interesi par mani, līdz galam nezināja, vai nākamsezon būs pietiekami liels budžets leģionāru piesaistei. Piecas komandas no Oberlīgas beidza pastāvēt vai arī izlēma spēlēt līgu zemāk, savukārt no 4. līgas neviens klubs neizrādīja interesi pievienoties Oberlīgai. Piemērs tam ir Limburgas klubs, kas zaudēja vienu no sponsoriem un aizgāja no Oberlīgas.”

Uzbrucējs saka, ka tuvākajā nākotnē bija plānojis atgriezties Latvijā, taču vismaz vēl vienu sezonu vēlējās nospēlēt tieši Vācijā.

“Pērn vasarā saņēmu labu piedāvājumu no Vācijas, un gribēju tur aizvadīt vismaz divas pilnas sezonas, taču jāatzīst, ka arī atgriešanās mājās nav sliktākais scenārijs, jo, kad spēlēju “Kurbads” rindās, bija doma vairs nedoties uz ārzemēm.

Nākamsezon palikšu Latvijā, un, visticamāk, atgriezīšos “Mogo/LSPA” komandā. Piedāvājumi no ārzemēm varbūt parādītos sezonas laikā, taču ilgāk gaidīt es nevēlējos. Arī ģimenes apstākļu dēļ vēlējos laicīgi vienoties par jaunu līgumu,” Hokejaziņām sacīja Bajaruns, kurš atklāja, ka pārrunas bija arī ar OHL klubu “Kurbads”, tomēr “Mogo/LSPA” piedāvājums bija saistošāks.

 

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)