Ančam sausā spēle, ”Mogo/LSPA” vēlreiz pārspēj ”Airwell Energija”

Piekto uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) šodien izcīnīja Rīgas “Mogo/LSPA”, kas viesos ar 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) apspēlēja Elektrēnu “Airwell Energija”.

Ričards Puriņš septītajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet pieredzējušais Gints Meija 15. minūtē dubultoja “Mogo/LSPA” pārsvaru. Otrās trešdaļas beigās Puriņš guva savus otros vārtus spēlē un panāca uz tablo pārliecinošo 3:0. Savukārt 56. minūtē Antons Siņegubovs pielika mačam punktu.

Henrijs Ančs atvairīja visus 12 pretinieku izdarītos metienus. Tikmēr Maksims Duve tika galā ar 41 no viesu 45 metieniem.

Uzvarētājiem rezultatīvākais bija divu vārtu autors Puriņš. Tāpat pie diviem punktiem tika arī Lauris Bajaruns, kura kontā divas rezultatīvas piespēles.

Abas komandas savā starpā tikās otro dienu pēc kārtas. Atgādināsim, ka vakar “Mogo/LSPA” sagrāva pretiniekus ar 10:2.

Rīdzinieki ar 22 punktiem 14 spēlēs ieņem otro vietu OHL, bet Elektrēnu klubs ar diviem punktiem 11 mačos ierindojas priekšpēdējā, astotajā pozīcijā.

Nākamās spēles abiem klubiem paredzētas vien 15. novembrī. “Mogo/LSPA” plkst. 19:15 savā laukumā uzņems Kauņas ”City”, bet “Airwell Energija” plkst. 19:30 mājās tiksies ar līgas līderi “Zemgale/LBTU”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF