13 gadus vecais tiesnešu sitējs diskvalificēts līdz sezonas beigām (VIDEO)

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) disciplinārā komisija paziņojusi, ka 13 gadus vecais igauņu uzbrucējs Leonards Reinols diskvalificēts līdz sezonas beigām.

Iepriekš “Hokejazinas.com” vēstīja, ka “HS Baltijas Vilki 2010” aizsargs Reinols svētdienas Latvijas bērnu un jaunatnes hokeja čempionāta (LBJHČ) U-15 grupas mačā iesaistījās kautiņā ar “HS Rīga 2010” uzbrucēju Maksimu Veršecki.

Pēc tam, kad tiesneši abus karstgalvjus izšķīra, Reinols sāka sist tiesnesim, kurš tobrīd vēl atradās uz ceļiem. Hokejists savu uzbrukumu turpināja, līdz soģi viņu noguldīja uz ledus.

Par savām izdarībām šajā spēlē Reinols saņēma 91 soda minūti, ieskaitot četrus 20 minūšu noraidījumus līdz spēles beigām. Šajā epizodē vien aizsargs nopelnīja 85 soda minūtes.

Atkārtotas un/vai turpmākas Reinola starptautiskās pārejas uz Latviju gadījumā LHF valde, jeb pāreju komisija aicināta izskatīt un izvērtēt jautājumu par nepieciešamību apstiprināt viņa pāreju uz Latviju un dalību LHF rīkotajās sacensībās.

Diskvalifikāciju par šajā spēlē padarīto saņēmis arī Veršeckis, kuram gan ticis mazāks sods – piecu spēļu diskvalifikācija. Uzbrucējs mačā nopelnīja 50 soda minūtes.

Vēl viens spēlētājs sodīts par notikumiem bagātajā mačā paveiktajiem nedarbiem: uzbrucējs Kristers Olksna par uzbrukumu galvas un kakla apvidū ticis pie trīs maču diskvalifikācijas.

Tikmēr Optibet hokeja līgas (OHL) kluba “Mogo/LSPA” uzbrucējs Reinis Lejnieks par negaidītu sitienu pretiniekam mačā pret Tallinas “Panter” nopelnījis divu spēļu diskvalifikāciju.

 

Visbeidzot, OHL spēlē starp Viļņas “Hockey Punks” un “Mogo/LSPA” klubiem tikuši konstatēti vairāki organizatoriska rakstura pārkāpumi.

“Hockey Punks” par šiem pārkāpumiem nāksies samaksāt 100 eiro naudas sodu.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)