Trakums Latvijas U-15 līgā – 13 gadus vecs hokejists iekausta tiesnesi (VIDEO)

Vakardien Latvijas bērnu un jaunatnes hokeja čempionāta (LBJHČ) U-15 grupā 13 gadus vecs Igaunijas hokejists pēc asumiem izlēma savu nepatiku pret tiesnesi parādīt ar dūrēm.

Incidents norisinājās mačā starp “HS Baltijas Vilki 2010” un “HS Rīga 2010” komandām.

Spēles pēdējā minūtē, kad ar rezultātu 7:3 vadībā atradās “HS Rīga 2010”, uzvarētāju uzbrucējs Maksims Veršeckis un “HS Baltijas Vilki” aizsargs Leonards Reinols izvicināja dūres, kā rezultātā viņus nācās izšķirt tiesnešiem.

13 gadus vecais igaunis Reinols, kurš ir 189 centimetrus garš, pēc pirmā kautiņa beigām iesita tiesnesim, kurš tajā brīdī vēl atradās uz ceļiem. Reinols turpināja savu uzbrukumu tiesnesim, līdz abi soģi viņu noguldīja uz ledus.

Par savām izdarībām šajā spēlē Reinols saņēma 91 soda minūti, ieskaitot četrus 20 minūšu noraidījumus līdz spēles beigām.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Twitter