Jaka vārti mača izskaņā neizglāba “Sochi” no zaudējuma (VIDEO)

Vienīgajā šodienas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē “Sochi” piekāpās Nursultanas “Barys” ar 2:5.

Mača rezultātu 5. minūtē atklāja “Sochi” uzbrucējs Kirils Petjkovs. Vien piecas minūtes vēlāk Alihans Asetovs panāca izlīdzinājumu. Pirmā perioda turpinājumā Romāns Savčenko izvirzīja “Barys” vadībā. Otrajā trešdaļā Jakobs Lilja ar desmit minūšu starpību guva divus vārtus. Trešā perioda vidū, Kirils Savickis panāca jau 5:1. Kad laiks uz tablo rādīja 44 sekundes līdz spēles beigām, Jānis Jaks ar solo gājienu izslidoja cauri visam laukumam un pārspēja Joni Ortio, gūstot savus sestos vārtus sezonā.

Jaks uz laukuma pavadīja 18:34 minūtes, veicot 4 metienus pa vārtiem. Jaks arī nopelnīja divu minūšu noraidījumu, atgriežoties laukumā 16 sekundes pirms sava vārtu guvuma.

Šosezon Jaks 31 spēlē sakrājis 15 (6+9) punktus. Janvārī viņš piedalīsies KHL zvaigžņu spēlē.