Vītoliņam 1+1 NCAA mačā, rezultatīvs arī Prohorenkovs (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) mačā Latvijas hokejistu Raimonda VītoliņaRiharda Simanoviča un Bruno Brūveria Maiami Ohaio universitātes “Redhawks” ar rezultātu 5:4 (1:1, 0:2, 3:1, 1:0) mājās papildlaikā pieveica Arizonas štata universitātes “Sun Devils”.

Vītoliņš šajā mačā guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderību “+3”. Brūveris un Simanovičs šajā spēlē nepiedalījās.

Piecās spēlēs Vītoliņš nopelnījis sešus punktus (3+3), Simanovičs vienā spēlē pie punktiem nav ticis, bet Brūveris vārtos vēl nav stājies.

Papildlaikā uzvaru izcīnīja arī Gļeba Prohorenkova Niagāras universitātes “Purple Eagles”, ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:2, 1:0, 1:0) izbraukumā apspēlējot “SHU Pioneers”.

Prohorenkovs izcēlās ar rezultatīvu piespēli uzvaras vārtos papildlaikā, trīs reizes meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu atstāja ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon uzbrucējam četrās cīņās viena piespēle.

Citā mačā Ģirta Silkalna Masačūsetsas Louelas universitātes “River Hawks” ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:1) savā laukumā pagarinājumā piekāpās Konektikutas universitātes “Huskies”.

Silkalns izdarīja vienu metienu pa vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderību “+1”. Trīs spēlēs uzbrucējs pie punktiem nav ticis.

Neveiksmi cieta Dana Ločmeļa Masačūsetsas universitātes “Minutemen”, kas ar 2:5 (1:2, 0:1, 1:2) viesos zaudēja Bostonas universitātes “Terriers”.

Ločmelis pa vārtiem nemeta un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu “-2”. Divās spēlēs uzbrucējs punktus nav ieguvis.

Uzvaru izcīnīja Fēliksa Gavara Sentlorensas universitātes “Skating Saints”, kas ar 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) mājās pēcspēles metienos apspēlēja Patrika Marcinkēviča Mičiganas Tehnoloģiskās universitātes “Huskies”.

Gavars trīsreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderību “+1”. Marcinkēvičs šajā cīņā nepiedalījās.

Gavars piecās spēlēs guvis trīs vārtus, bet Marcinkēvičs piecos mačos nopelnījis divus punktus (1+1).

Visbeidzot, Ralfa Bergmaņa Vērmontas universitātes “Catamounts” ar rezultātu 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) atzina Providencas koledžas “Friars” pārākumu.

Bergmanis šajā spēlē vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon trīs cīņās aizsargs ticis pie vienas piespēles.