Vilmaņa komanda zaudē arī otro Ontario līgas pusfināla maču

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Sanda Vilmaņa pāstāvētā Ontario hokeja līgas (OHL) komanda Sārnijas “Sting” otrajā pusfināla spēlē ar rezultātu 1:3 (0:0, 0:0, 1:3) viesos piekāpās Londonas “Knights” vienībai.

Vilmanis šajā mačā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ne pirmajā, ne otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa trešajā minūtē “Knights” uzbrucējs Īstons Kouans atklāja mača rezultātu.

Vēlāk periodā Ītans Ričijs izlīdzināja spēles rezultātu, bet 17. minūtē Logans Mailjū vairākumā vēlreiz izvirzīja vadībā mājiniekus.

32 sekundes pirms pamatlaika beigām Raiens Vintertons ieraidīja ripu tukšos “Sting” vārtos un pielika punktu spēlei.

Regulārajā sezonā Vilmanis 62 spēlēs guva 20 vārtus un atdeva 25 rezultatīvas piespēles, bet desmit Play-off mačos uzbrucējam četri vārtu guvumi un divas piespēles.

“Knights” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.