Rulle atnes Latvijas U-18 meiteņu izlasei vēl vienu uzvaru

Trešo uzvaru Skotijā notiekošajā meiteņu U-18 pasaules čempionātā otrās divīzijās A grupā šodien izcīnīja Mika Goluboviča vadītā Latvijas U-18 meiteņu izlase, kas turnīra trešajā mačā papildlaikā ar 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0) pārspēja Nīderlandes jaunās hokejistes.

Nepilnu pusotru minūti līdz pamatlaika beigām mūsējās atradās iedzinējos ar 0:1, taču Linda Rulle spēja panākt 1:1. Pagarinājumā Rulle vēlreiz bija precīza un atnesa Latvijas U-18 meiteņu izlasei panākumu.

Rulle trijās pasaules čempionāta spēlēs izcēlusies ar septiņiem vārtiem. Viņa ir rezultatīvākā čempionāta hokejiste.

Atgādināsim, ka turnīra ievadā mūsu jaunās hokejistes ar 6:1 sagrāva Meksikas vienaudzes, bet otrajā cīņā ar 3:2 pagarinājumā pārspēja Lielbritānijas U-18 izlasi.

Otrās divīzijas pasaules čempionāts A grupā norisināsies līdz 27. janvārim norisināsies. Mūsu jaunajām hokejistēm atlikuši vēl divi mači.

Nākamo spēli Latvijas U-18 meiteņu valstsvienība aizvadīs 26. janvārī, pulksten 18:30 tiekoties ar Austrālijas vienaudzēm. Savukārt turnīra pēdējā dienā mūsējās (pulksten 15:00) krustos nūjas ar Turcijas hokejistēm.

Latvijas U-18 meiteņu izlase ar septiņiem punktiem trijos mačos šobrīd ieņem pirmo vietu apakšgrupā, taču otrajā vietā esošās Austrālijas hokejistes no mūsējām atpaliek tikai par punkta tiesu. Turklāt austrālietes ir aizvadījušas par vienu maču mazāk.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF